Lindsey Stirling – 1. 3. 2017, Fórum Karlín

19. října 2017 v 14:48 | Mishana |  Koncerty 2017
Lindsey Stirling - 1. 3. 2017, Karlín

Na strastiplnou cestu do Prahy jsem se protentokrát vydala sama na vlastní pěst, abych pořádně zažila nástrahy velkoměsta… No, dobře, bydlela jsem si hezky v teple u přítelkyně, což se také podepsalo na mé (ne)ochotě vypadnout z bytu do brutální zimy, panující venku, takže jsem na koncert Lindsey Stirling dorazila až asi deset minut před začátkem. Více méně mi to nevadilo, protože zrovna Lindsey jsem nutně zblízka vidět nepotřebovala, chtěla jsem si hezky koupit nějaké pití a prostě si tu hodinku a něco v klidu užít.

Přesně to se mi také povedlo, jelikož Lindsey v Karlíně vystupovala bez předskokanů (nevím, jestli je to tak stoprocentně na všech koncertech…) a musím říct, že jsem si její vystoupení moc užila. Sice mi jaksi chyběla ta pasáž, kdy se dvě hodiny před začátkem tísním buď venku nebo už přímo v sálu, nicméně jsem alespoň netrpěla žádnými bolestmi různých částí těla. Kromě hraní na housle (na což je radost pohledět a samozřejmě je to velmi příjemné na ouška) je Lindsey poměrně známá pro své taneční kreace, jednou je tam, jednou tady, stage se pohybovala rovněž, promítací plátna hrála všemi barvami. Do toho Lindsey zapojila emocemi nabité pasáže, v nichž zmiňovala dvě ztráty z okruhu svých blízkých, jež měly velký vliv na tvorbu alba Brave Enough. Tyto pasáže pak vyvážila pasážemi vtipnými.

Kromě Crystallize či Love's Just a Feeling jsem si hodně užila i Lost Girl, nicméně mě trošku zamrzelo, že mou nejoblíbenější skladbu Something Wild zahrála pouze akusticky, přičemž já se těšila na to, až chytlavá melodie bude bouřit vyprodaným sálem.


Cena: 840 Kč
Show a komunikace s diváky: 8/10
Nejlepší song: Love's Just a Feeling

Celkové hodnocení: 8/10 -> Přeci jen nešlo o mou nejoblíbenější interpretku, takže jsem asi ani nebyla tak natěšená a vzápětí unešená vystoupením, leč bavila jsem se skvěle a s výjimkou zmíněného zklamání z provedení Something Wild nemám, co bych vytkla.

V případě, že máte rádi housle a nevadí vám svým způsobem netradiční pojetí, kdy performerka poskakuje s houslemi po pódiu za doprovodu elektrizujících tónů, přičemž se ještě u toho stihne více než pětkrát převlíknout, jste na správné adrese. Je jiná a je jedinečná. Vystoupení Lindsey Stirling určitě doporučuji.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama